Україна, Київ, вул. О.Довженка. буд. 3

Salesforce

Salesforce - клієнтський досвід роботи з AI + Data + CRM.

Salesforce створює хмарне програмне забезпечення, розроблене для того, щоб допомогти компаніям зв’язуватися зі своїми клієнтами абсолютно по-новому, щоб вони могли знаходити більше потенційних клієнтів, укладати більше угод і дивувати клієнтів чудовим обслуговуванням.


Customer 360 - повний набір продуктів, об’єднує ваші відділи продажів, обслуговування, маркетингу, комерції та ІТ-команд за допомогою єдиного спільного перегляду інформації про клієнтів, щоб ваша компанія також могла стати клієнтською компанією.

Чому Salesforce?

Цифрова трансформація змінила потреби клієнтів. Вони вимагають швидкої реакції, індивідуального підходу та високої кваліфікації в кожній деталі.

Salesforce дозволяє легко консолідувати основну діяльність вашого бізнесу, щоб досягти задоволеності клієнтів. Платформа дає змогу об’єднати обслуговування клієнтів, автоматизовану обробку продажів, маркетинг і адміністративні завдання в один інструмент.

Підвищуйте продуктивність, розробляючи найновіші програми за допомогою найкращих у світі сервісів платформи Salesforce. Використовуйте потужність платформи Salesforce у своїй організації, щоб прискорити розвиток вашого бізнесу.

Salesforce завжди була зосереджена на технологіях, і вже давно відомо, що програми є ключовою частиною цифрової трансформації. Платформа Salesforce — це єдина служба, яка надає розробникам можливість створювати та розгортати хмарні програми. Він включає апаратні стеки, програмне забезпечення та можливості для інтеграції із зовнішніми програмами, а також обробляє понад 4 мільярди транзакцій на день для понад 160 000 клієнтів на день.

Використовуючи інфраструктуру Salesforce, користувачі можуть не тільки створювати прості у використанні та потужні рішення, але й покращувати власну ефективність.

Salesforce об’єднує різні системи, такі як ланцюги поставок, зовнішні ERP та програмне забезпечення сторонніх виробників, наприклад Microsoft або SAP, для створення єдиного досвіду споживача.

Завдяки відкритим API Lightning Connect платформа добре працює із зовнішніми кінцевими точками, такими як програми або корпоративні центри інтеграції. Це дозволяє автоматизувати будь-який бізнес-процес без написання коду за допомогою Process Builder.

Найбільша перевага Salesforce полягає в тому, що будь-яка компанія може створити галузеву програму на ній, зробивши її публічною та прибутковою. Його можливості не обмежуються інструментами продажу, обслуговування та маркетингу. SFDS підтримує корпоративні програми будь-якого розміру та складності. Згідно зі звітом Forrester, розробка на платформі Salesforce дозволяє компаніям створювати додатки в 6-20 разів швидше, ніж за допомогою традиційного коду.

Платформа Salesforce має багато інструментів і послуг, необхідних для успішної розробки програм і взаємодії з клієнтами. Крім того, широкий портфель можливостей Salesforce робить цифрову трансформацію неминучою.

Ми допомагаємо компаніям впроваджувати інноваційні рішення та інвестувати в розумні технології, які економлять час і гроші на платформі Salesforce!