Україна, Київ, вул. О.Довженка. буд. 3
info@e-pages.ua +38 (063) 866-74-59

Блог

Кожен малий та середній бізнес має розглянути можливість автоматизації цих семи завдань

Переважання автоматизованих систем у великих корпораціях було визнано вже давно. На щастя, завдяки розвитку сучасних технологій з'явилися доступні альтернативи, які задовольняють потреби малого бізнесу.

Порівняння ERP і CRM: Вичерпний посібник для прийняття бізнес-рішень


У складній сфері програмного забезпечення для бізнесу ERP і CRM - це два терміни, які постійно привертають увагу. Розуміння цих абревіатур може бути нелегкою справою, але не бійтеся! Ми готові провести вас через цей заплутаний ландшафт.


11 причин, чому невеликим відділам продажів потрібна CRM

Розпочавши власний бізнес з продажу або очоливши невеликий відділ продажів, ви, напевно, раз чи двічі замислювалися про CRM-систему.

CRM система для сфери нерухомості, чи дійсно потрібна?

Визнання необхідності управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) для малого бізнесу є звичним ділом розмовою. Однак, коли мова йде про бізнес у сфері нерухомості, який часто працює в рамках унікальних норм, актуальність CRM може бути менш очевидною.

Підготовка до Інтеграції Інформаційних Систем CRM

Одна з основних переваг використання Studio Creatio free - це прискорення процесу впровадження інформаційних систем у вашій організації. Незалежно від вибору постачальника, ви не обмежені платформою Creatio.

Еволюція CRM: Коротка історія та майбутні тенденції

Ця стаття запрошує вас у подорож історією розвитку CRM, висвітлюючи важливі віхи та даючи уявлення про майбутні тенденції, які формуватимуть галузь.